




















































Reserveskolisser til
JAK Royal Hi SD
Uavhengig produsert av Senkels. Ikke originalt JAK-tilbehør.

3 grunner til JAK Royal Hi SD
Skolisser fra Senkels
Håndlaget i Østerrike
Hvert par produseres individuelt etter dine spesifikasjoner i Østerrike.
100 % bomull
Ved å bruke 100 % ubehandlet bomull oppnår vi maksimal holdbarhet og rivemotstand.
Gratis frakt
Bestill 2 par Senkels og motta gratis frakt, uansett hvor du befinner deg.
Skolisser til JAK Royal Hi SD
Produktspesifikasjon
JAK Royal Hi SD
140 cm
Flat | 6mm
Disse skolissene produseres av Senkels i Østerrike og er tilpasset lengden og antall maljer på JAK Royal Hi SD. Dette er ikke originalt tilbehør. JAK er et registrert varemerke som tilhører den respektive varemerkeinnehaveren. Det foreligger ingen forretningsforbindelse, samarbeid eller lisensavtale mellom Senkels og JAK. Varemerket nevnes utelukkende for å angi bruksformålet.

Skolisser for JAK Royal Hi SD, Veiledning
Bomullsskolisser for din JAK Royal Hi SD. Håndlaget i Østerrike, tilgjengelig i 51 farger.
Detaljer
- Lengde: 140 cm, tilpasset JAK Royal Hi SD
- Materiale: 100 % bomull
- Håndverk: Håndlaget i Østerrike
- Finish: Metallduppsko i utvalgte finish
Kompatibilitet med JAK Royal Hi SD
140 cm-spesifikasjonen fungerer med alle JAK Royal Hi SD-varianter og farger. Den flate profilen trekkes rent gjennom maljene for et raffinert utseende.
FAQ, Skolisser for JAK Royal Hi SD
Passer til andre JAK modeller?
Disse er optimalisert for Royal Hi SD. Se andre produkter for andre modeller.
Egnet for aktiv bruk?
Ja. Bomullskonstruksjonen holder knuter sikkert under bevegelse.

Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.
Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.
Skolisser for JAK Royal Hi SD, Veiledning
Bomullsskolisser for din JAK Royal Hi SD. Håndlaget i Østerrike, tilgjengelig i 51 farger.
Detaljer
- Lengde: 140 cm, tilpasset JAK Royal Hi SD
- Materiale: 100 % bomull
- Håndverk: Håndlaget i Østerrike
- Finish: Metallduppsko i utvalgte finish
Kompatibilitet med JAK Royal Hi SD
140 cm-spesifikasjonen fungerer med alle JAK Royal Hi SD-varianter og farger. Den flate profilen trekkes rent gjennom maljene for et raffinert utseende.
FAQ, Skolisser for JAK Royal Hi SD
Passer til andre JAK modeller?
Disse er optimalisert for Royal Hi SD. Se andre produkter for andre modeller.
Egnet for aktiv bruk?
Ja. Bomullskonstruksjonen holder knuter sikkert under bevegelse.
Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.
Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.


Del bildet ditt her eller nevn oss på Instagram for å bli omtalt



















