




















































Reserveskolisser til
Maison Margiela Derby
Uavhengig produsert av Senkels. Ikke originalt Maison Margiela-tilbehør.

3 grunner til Maison Margiela Derby
Skolisser fra Senkels
Håndlaget i Østerrike
Hvert par produseres individuelt etter dine spesifikasjoner i Østerrike.
100 % bomull
Ved å bruke 100 % ubehandlet bomull oppnår vi maksimal holdbarhet og rivemotstand.
Gratis frakt
Bestill 2 par Senkels og motta gratis frakt, uansett hvor du befinner deg.
Skolisser til Maison Margiela Derby
Produktspesifikasjon
Maison Margiela Derby
30
Rund | 2.5mm
Disse skolissene produseres av Senkels i Østerrike og er tilpasset lengden og antall maljer på Maison Margiela Derby. Dette er ikke originalt tilbehør. Maison Margiela er et registrert varemerke som tilhører den respektive varemerkeinnehaveren. Det foreligger ingen forretningsforbindelse, samarbeid eller lisensavtale mellom Senkels og Maison Margiela. Varemerket nevnes utelukkende for å angi bruksformålet.

Kjøp Maison Margiela Derby skolisser online
Premium skolisser til Maison Margiela Derby. 51 fargevalg, ren bomull, produsert i Østerrike.
Produktspesifikasjon
- Modell
- Skolisser for Maison Margiela Derby
- Lengde
- 30 — optimalisert for Maison Margiela Derby
- Materiale
- 100% naturlig bomull
- Utførelse
- Østerriksk produksjon, nøyaktig finish
Maison Margiela Derby — lisseanbefaling
30 er anbefalt spesifikasjon for Maison Margiela Derby med standard snøring. Den flate profilen og rene agletene passer silhuetten.
Informasjon
Frakt?
Rask utsendelse og sporet levering i hele Europa.
Retur?
Enkel retur hvis lengden ikke passer ditt par.

Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.
Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.
Kjøp Maison Margiela Derby skolisser online
Premium skolisser til Maison Margiela Derby. 51 fargevalg, ren bomull, produsert i Østerrike.
Produktspesifikasjon
- Modell
- Skolisser for Maison Margiela Derby
- Lengde
- 30 — optimalisert for Maison Margiela Derby
- Materiale
- 100% naturlig bomull
- Utførelse
- Østerriksk produksjon, nøyaktig finish
Maison Margiela Derby — lisseanbefaling
30 er anbefalt spesifikasjon for Maison Margiela Derby med standard snøring. Den flate profilen og rene agletene passer silhuetten.
Informasjon
Frakt?
Rask utsendelse og sporet levering i hele Europa.
Retur?
Enkel retur hvis lengden ikke passer ditt par.
Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.
Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.


Del bildet ditt her eller nevn oss på Instagram for å bli omtalt



















