Legero ANGELINA

Reserveskolisser til

Legero ANGELINA

På lager
Tilbudspris189,00 kr

Lengde: 120 cm

1413
Farge
Farge Svart

Uavhengig produsert av Senkels. Ikke originalt Legero-tilbehør.

Kjøpt -
Produksjon -
Levert -

3 grunner til Legero ANGELINA

Skolisser fra Senkels

Senkels skolisser er laget i Graz, Østerrike

Håndlaget i Østerrike

Hvert par produseres individuelt etter dine spesifikasjoner i Østerrike.

100 % bomull

Ved å bruke 100 % ubehandlet bomull oppnår vi maksimal holdbarhet og rivemotstand.

Gratis frakt

Bestill 2 par Senkels og motta gratis frakt, uansett hvor du befinner deg.

Skolisser til Legero ANGELINA

Produktspesifikasjon

Laget for

Legero ANGELINA

Lengde

120 cm

Skolisseform

Rund | 4mm

Ansvarsfraskrivelse

Disse skolissene produseres av Senkels i Østerrike og er tilpasset lengden og antall maljer på Legero ANGELINA. Dette er ikke originalt tilbehør. Legero er et registrert varemerke som tilhører den respektive varemerkeinnehaveren. Det foreligger ingen forretningsforbindelse, samarbeid eller lisensavtale mellom Senkels og Legero. Varemerket nevnes utelukkende for å angi bruksformålet.

01

Kjøp Legero ANGELINA skolisser online

Premium skolisser til Legero ANGELINA. 51 fargevalg, ren bomull, produsert i Østerrike.

Produktspesifikasjon

Modell
Skolisser for Legero ANGELINA
Lengde
120 cm, optimalisert for Legero ANGELINA
Materiale
100% naturlig bomull
Utførelse
Østerriksk produksjon, nøyaktig finish

Legero ANGELINA, lisseanbefaling

120 cm er anbefalt spesifikasjon for Legero ANGELINA med standard snøring. Den flate profilen og rene agletene passer silhuetten.

Informasjon

Frakt?

Rask utsendelse og sporet levering i hele Europa.

Retur?

Enkel retur hvis lengden ikke passer ditt par.

Gratis frakt for 2 par skolisser på senkels.at
02

Rask levering

Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.

Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.

01

Kjøp Legero ANGELINA skolisser online

Premium skolisser til Legero ANGELINA. 51 fargevalg, ren bomull, produsert i Østerrike.

Produktspesifikasjon

Modell
Skolisser for Legero ANGELINA
Lengde
120 cm, optimalisert for Legero ANGELINA
Materiale
100% naturlig bomull
Utførelse
Østerriksk produksjon, nøyaktig finish

Legero ANGELINA, lisseanbefaling

120 cm er anbefalt spesifikasjon for Legero ANGELINA med standard snøring. Den flate profilen og rene agletene passer silhuetten.

Informasjon

Frakt?

Rask utsendelse og sporet levering i hele Europa.

Retur?

Enkel retur hvis lengden ikke passer ditt par.

02

Rask levering

Vi vet at skolisser vanligvis trengs så raskt som mulig. Derfor legger vi stor vekt på raske og effektive fraktmetoder.

Trenger du det enda raskere? Velg ekspresslevering i kassen.

Gratis frakt for 2 par skolisser på senkels.at